Detail servera
ONLINE
status
0/200
Hráči na servery


zdielať tento server
#ID#2296
IP Adresaguardian.hostify.cz:34660
Typ serveraSurvival
HodnotenieŽiadne hodnotenie
Aktuálny stavONLINE
Priemerny ping41 ms
Obsadenosť0/200
SprávcaHolyGuards
Posledná aktualizáciadnes 18:01
Počet zobrazení59x
Počet recenzií0


O servery

Server Banner


Hledáš pohodlný server s mnoha možnostmi? Tak neváhej a přijď na náš server Holy Guards, kde na tebe čeká spousta zábavy !

╚╗Technik Survival╔╝

Hráči obchodují, staví, craftí a těží. Připojením se do práce neskončíš jako bezdomovec. Dále zde najdeš speciální moby, itemy a shop.

╚╗PvP Survival 1.16.4╔╝

Survival server na nejnovější verze minecraftu je tu a to Minecraft 1.16 a sní i spousta novinek ! Proto jsme si pro Vás dovolili připravit i PVP server právě pro tuto verzi. Plň každodenní úkoly, stavěj farmy, získej nejlepší vybavení, vybuduj si reputaci a staň se tím nejlepším zrovna ty !

╚╗Moderní SkyBlock╔╝

Zahraj si funkcemi nabytý SkyBlock, kde na tebe čekají originální příběhové úkoly, island úkoly, hoppery a spawnery. Nechybí zde ani přehledné menu, kde je vše co potřebuješ. Hráč prochází úrovní od pravěku až do budoucna (např. doba dřevěná přes dobu železnou až po dobu diamantovou)

╚╗Moderní OneBlock╔╝

Je survival mod velmi podobný SkyBlocku. Jste uvězněni v prázdnotě na vrcholu jednoho blocku, ale je tu zvrat | block můžete těžit tolikrát, kolikrát chcete, do nekonečna se generuje nový s náhodnými blocky. Zahraj si Moderní OneBlock nabytý funkcemi jako jsou (pracovníci, spawnery, úkoly, změna biome, skilly). Prodávej v obchodě nebo obchoduj s hráči přes Aukce, aby jsi neskončil v dluzích jako sběratel itemů a dostávej odměny.

╚╗Eventy╔╝

Eventy se na serveru pořádají 3x až 4x do týdne. Informace o konání eventu naleznete na Discordu nebo na Instagramu. V každém eventu se hraje o růžné ceny jak o Fly výjimečne o VIP a další skvělé ceny.


╚╗DISCORD: discord.gg/2DJNKeP ╔╝

╚╗INSTAGRAM: www.instagram.com/holyguards.cz/ ╔╝

╚╗OBCHOD: platby.hostify.cz/38128 ╔╝

╚╗CZECHCRAFT: czech-craft.eu/server/holyguards/ ╔╝

╚╗Youtube: youtube.com/channel/UCdpwS8PjD9oklwq3u60D4mw ╔╝

Obrázkové statusy

160x196px

Server status


560x95px

Server status


350x20px

Server status

RecenzieŽiadne recenzie a hodnotenia

Hráči (0)

Nepodarilo sa zistiť.