Detail servera
ONLINE
status
0/40
Hráči na servery


zdielať tento server
#ID#2359
IP Adresaplay.tcraft.eu:25565
Typ serveraSkyblock
HodnotenieŽiadne hodnotenie
Aktuálny stavONLINE
Priemerny ping21 ms
Obsadenosť0/40
SprávcaDavisiiiik
Posledná aktualizáciadnes 07:00
Počet zobrazení3156x
Počet recenzií0


O servery

Server Banner


SkyBlock
Skyblock a Slimefun. Potřebuješ vědět více? Jeden z mála kvalitních skyblock serverů čistě na verzi 1.18.2, kde mimo jiné můžete natrefit na spoustu úkolů, nebo plně funkční plugin SlimeFun, který do hry přináší mnoho technických a magických komponentů na téma Feed the Beast. Na serveru také najdete možnost hrát až v 5ti lidech na ostrově bez VIP, vyváženou ekonomiku, daňový systém, zkušený admin team a hlavně příjemnou komunitu.
Skyblock poskytuje variaci až 6ti různých startovních ostrovů a jeden Nether ostrov k tomu, více než 200 různých úkolů pro Váš ostrov, možnost být až s 10ti dalšími přáteli na jednom ostrově a taky hodiny a hodiny plnohodnotné a nefalšované zabavy! Součástí úkolů je i možnost získání a přepínání mezi zajimavými tituly.
Slimefun poskytuje možnost tvorby automatických těžičů, farem, nebo i sofistikovaných dopravních systémů. Nejlepší na pluginu SlimeFun je, že hráči, kteří s ním nechtějí pracovat, jej můžou naprosto vynechat!

TerminusCraft
Jsme TerminusCraft Team s historií a letitými zkušenostmi. Naším cílem je vytvoření prostoru pro milovníky minecraftu, kde si dotyční budou hru moci pořádně užít. Naše servery používají jako jádro PaperSpigot a běží na VDS (virtuálním dedikovaném serveru) poskytovaném skrze portál Gamehosting. Tyto servery jsou dále zabaleny do softwaru Pterodactyl, který umožňuje skvělý přehled a kontrolu nad veškerým děním. Toto vše se odehrává na operačním systému Linux, který je znám svou vysokou bezpečností a nízkou náročností.

Obrázkové statusy

160x196px

Server status


560x95px

Server status


350x20px

Server status

RecenzieŽiadne recenzie a hodnotenia

Hráči (0)

Nepodarilo sa zistiť.