FAQ - Často kladené otázky

Ako pridám server?

Server pridáte tak že sa zaregistrujete alebo prihlásite. V hlavnom menu sa Vám po prihlásení objaví možnosť "PRIDAŤ SERVER". Po kliknutí ďalej pokračujete podľa inštrukcií, ktoré sa Vám objavia.

Môj server nieje online, môžem ho pridať?

Bohužiaľ server, ktorý nieje online nieje možné pridať.

Server je online ale Náš web hlási že je offline

Toto sa naozaj môže stať. Náš web podporuje modernejšie a teda vyššie verzie serverov. Snažili sme sa pri vývoji sústrediť aj na staršie verzie serverov ale aj pri našom úsilí sa môže stať že to nebude fungovať. Odporúčame Vám prejsť na modernejší server napr. verzia 1.8.

Ako aktivujem VIP?

VIP produkt môžete aktivovať len za kredity a teda virtuálnu menu, ktorú dobijete prostredníctvom stránky VIP v hlavnom menu. Máte na výber platbu SMS, PayPal alebo prevodom na účet. Po uskutočnení platby, obdržíte automaticky (s výnimkou platby na účet) 10 kreditov. 10 kreditov predstavuje 1x VIP pre jeden server na jeden mesiac. môžete nakúpiť napríklad 50 kreditov a pre jeden server aktivovať VIP na 5 mesiacov resp. ak máte viac serverov, môžete aktivovať po jednom mesiaci pre každý z Vašich serverov.

Prečo nemôžem vytvoriť recenziu pre svoj server?

Recenziu môžu vytvárať pre Váš server iba prihlásení užívatelia. Vy ako majiteľ nemôžete vytvárať recenziu pre vlastné servery a to len z dôvodu aby sme zachovali objektívnosť a nestrannosť recenzií. Samozrejme môžete požiadať svojich priateľov, hráčov a komunitu Vašeho servera aby prišli na minelist.eu zaregistrovali sa, prihlásili a vytvorili úprimnú recneziu pre Váš server.

Môžem reklamovať VIP?

Áno, môžete reklamovať VIP buď vyplnením kontaktného formulára, ktorý nájdete v hlavnom menu pod "KONTAKT", alebo nám napíšete na e-mail [email protected].

VIP

VIP je produkt, ktorý môžete zakúpiť vo forme kreditov a aktivovať pre svoj server. VIP servery podporujú projekt Minelist.eu a Minelist.eu výrazne zvýhodňuje servery nad ostatnými (obyčajnými servermi). VIP servery sú výrazne označené štítkom VIP a zároveň majú percentuálnu šancu náhodne sa zobraziť v čiernom boxe. Tento čierny box zobrazuje vždy len 3 servery, ktoré sú vybrané náhodne algoritmom. Administrátori nemôžu nijako ovplyvniť výber.

Ako hlasovať za svoj server?

Hlasovanie prebieha vo forme recenzií v profile servera. Ako majiteľ servera, nemôžete hlasovať za Váš server ani písať recenzie. Takéto hlasovanie a recenzie môžu napísať iní prihlásení užívatelia.

Stále máte otázku?

Ak ste nenašli odpoveď na svoju otázku, kontaktujte nás prostredníctvom tejto stránky. Radi Vám pomôžeme.