Detail servera

Je Minecraft stále nejoblíbenější hrou?

Minecraft se neochvějně drží na špičce žebříčku popularity a bude tam i nadále!

Foto: Pixabay

Minecraft se jen tak neomrzí

Minecraft patří mezi největší herní hity, které se těší obrovské popularitě. Každý měsíc se do kostičkovaného světa vrací více jak 100 milionů hráčů. Čím je hra stále láká, co jim nabízí, že se k ní neustále vrací? Mnozí kostičkovému světu nepřišli na chuť, jiní jej nepochopili. Ale čísla jsou neúprosná. Minecraft nabízí zábavu doslova všem věkovým kategoriím. Děti si hrají v kreativním módu, staví své první domy, starají se o zvířata, zkoumají nové světy. Starší hráči se pouští do dobrodružství v tzv. survivalu. Tam už číhá smrt na každém kroku a musíte se o svou postavičku řádně starat – dávat jí najíst, vybavit ji pořádným brněním a zbraněmi atd. Ti nejodvážnější se mohou pokusit hru dohrát – najít a zabít ender draka. A to jsme nenakousli možnosti v online hře, kde mohou hráči spolupracovat na velkolepých stavbách, anebo proti sobě bojovat. Módů a možností je hodně, a proto se hráči za dobrodružstvím neustále vrací. Minecraftu na paty zdárně šlape také Grand Theft Auto 5, obzvlášť poté, co bylo na týden uvolněno ke stažení zdarma.

Online hry jsou na vzestupu

Jedním z důvodů, proč je o hry jako je Minecraft a GTA 5 tak velký zájem, je možnost je hrát online. Hráči dnes mají velký výběr titulů zdarma, které mohou hrát po internetu. Patří sem velká skupina her ze skupiny e-sportů. Hrát můžete strategie, akce či týmové střílečky. Mezi nejpopulárnější esporty patří League of Legends, Dota 2, CS:GO, ale také Call of Duty a mnoho dalších. Důkazem toho, že počítačové hry se stávají masovou záležitostí, je také to, že v dnešní době snad všechny sázkové kanceláře pravidelně vypisují kurzy na e-sporty. A to je skvělá kombinace – můžete jak hrát, tak i sledovat přímé přenosy těch nejlepších světových e-sportovců!

Další zábava na internetu

Na internetu najdete celou řadu populárních her a zábav. Nemusíme zůstávat jen u videoher a hříček pro prohlížeče. Odreagovat se můžete třeba v online casinech, kde je možné bavit se zcela zdarma: vybrat si některou z her a tu bez rizika vyzkoušet. Do online casina můžete získat peníze zadarmo, ale zážitku z hraní na PlayStationu se to rozhodně nevyrovná. Je na každém, co mu vyhovuje, a co jej baví.

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.