Detail servera
ONLINE
status
4/20
Hráči na servery

Tento server ohodnotilo 4 užívateľ(ov). Tento server získal hodnotenie

zdielať tento server
#ID#1327
IP Adresa82.208.17.38:27043
Typ serveraVanilla
Hodnotenie
Aktuálny stavONLINE
Priemerny ping0 ms
Obsadenosť4/20
Správca-
Posledná aktualizáciadnes 10:05
Počet zobrazení5728x
Počet recenzií4


O servery

Server Banner


Dark-Faire je malý, takmer čistý (Semi-Vanilla) Minecraft server s hrou v štýle priateľského survivalu a minimálnym množstvom pluginov. Ponúkame voľné stavanie a objavovanie prirodzene vygenerovaného sveta na verzii 1.9. Spoločnosť ti bude robiť aktívny admin-tím a množstvo spokojných hráčov, prevažne z Česka a Slovenska. Je u nás vítaný každý hráč, ktorý bude rešpektovať naše pravidlá. Hranie je zadarmo, treba ti len originálny Minecraft účet, chuť do hry a rešpekt voči ostatným.

Obrázkové statusy

160x196px

Server status


560x95px

Server status


350x20px

Server status

Recenzietakatalvi 13.01.2018 o 12:23, ohodnotil 5

Server, kde sa hra priatelsky survival, v style podobnom vanille, aj ked je v nom zopar zjednoduseni ako na tradicnom bukkit/spigot serveri. Vhodne na vacsie i mensie projekty, kedze stavanie je zrejme jedna z hlavnych aktivit. PvP je neskodne, len pre zabavu, a griefy su proti pravidlam, hoci resky tu nie su. Odporucam tym, ktorych bavi klasicky survival s moznostou zahrat si s niekym dalsim.

Toto sa mi páčilo
stabilny server (bezi uz par rokov)
minimum griefu, griefy opravuju admini
malo pluginov, optimalizovane su skvele
vyborne zdokumentovane /help
moznost zahrat si paintball ked survival omrzi
admini riesia problemy svedomito
Toto sa mi nepáčilo
v niektorych momentoch je server prazdny
okrem survivalu ponuka malo moznosti, ale to je uz v popise servera

Wroztee 13.01.2018 o 12:50, ohodnotil 5

Na serveru hraji už dlouhou dobu a na serveru miluji hlavně volnost, mohu si na volném místě postavit cokoli chci a nemusím se bát, že by to někdo griefnul. Zároveň se nemusím starat o případné rozšiřování residence a podobné věci. Nejsou zde žádné pluginy zajišťující měnu na serveru, což neznamená, že nedochází k obchodům mezi hráči, to samozřejmě ano ale čistě ve formě směnného obchodu, výměnou jednoho itemu za jiný. Takže celou ekonomiku serveru si vlastně řídí hráči sami.Server Dark-Faire bych doporučil všem kdo milují klasický vanilla minecraft, stavění a skvělou komunitu!

Toto sa mi páčilo
-Server vždy běží na nejnovější verzi minecraftu.
-Má skvělou komunitu aktivních hráčů.
-Po smrti v overworldu nepřijdete o věci v inventáři.
-Volnost pro každého hráče (pokud nebude překážet ostatním)
-Základní příkazy typu /home atd.
-Server nepotřebuje residence, díky aktivnímu Admin Týmu
-Ekonomiku řídí sami hráči
-Pravidelné resety endu a netheru pro obnovení surovin
-Server nepodporuje žádné věci typu VIP apod. takže mají všichni hráči stejné podmínky
Toto sa mi nepáčilo
-Občas může být na serveru trochu prázdno.
-Od serveru je vždy dobré si po nějaké době dát pauzu a nabrat novou motivaci do survivalu

Alorthe 13.01.2018 o 19:10, ohodnotil 5

Server som si veľmi obľubil, vždy najnovšia verzia Minecraftu, takmer dokonalá vanilla, samozrejme tam sú pluginy na bezpečný chod servera (napr. admini vedia odhaliť grief, čo som ja veľmi rád uvítal). Vždy ma na ostatných vanilla serveroch omrzelo keď mi niekto zničil stavbu a admini mi nepomohli. Škody boli zvyčajne priveľké na opravu. Na tomto servery to je minulosťou. Admini sú vždy nápomocný a ochotný. Obrovský svet, dobrí ľudia, neobmedzené možnosti stavania a hlavne veľa zábavy. To je to čo tento server ponúka. Mám rozplánovaných veľa projektov na tomto servery a pokaždé keď zapnem Minecraft zavítam na Dark-Faire. Som rád že som tento server našiel a určite ho odporúčam aj vám ostatným. -Alorthe

Toto sa mi páčilo
-Super Admini
-Bezpečná hra
-Netreba sa obávať griefu
-Ostatné stavby hráčov sú veľkolepé a inšpiratívne
-Dokonalá vanilla pre hráčov, žiadne doly, warpy, resky a preplnené prostredie stavbami
-Svet nieje zničený od TNT a sprostých hráčov
-Starostlivosť Adminov je vynikajúca
Toto sa mi nepáčilo
-Občas tam je mrtvo
-Chýbajú nejaké redstone/cmd minihry/eventy (cmd je tiež vanilla, prístup majú samozrejme len Admini)

lFenix 25.01.2018 o 15:14, ohodnotil 5

Když jsme začínali hrát Minecraft, celý svět nám připadal nový. Vždy bylo co dělat, a každý dosažený cíl nám dával novou motivaci k dalšímu hraní. Po čase jsme začali chodit na servery a všimli si, že skoro všechny servery jsou to samé pod jiným jménem. Desítky nedotažených miniher, všude nějaká abstraktní měna, zbytečné levelovací systémy a server, který se nemůže rozhodnout, čím vlastně chce být. Servery jako Dark-Faire se hledají těžko; tenhle server ví přesně, čím je: ničím nerušená Survival hra v multiplayer provedení. Najdete tady ničím nerušenou survival hru a k ní jednu z nejlepších komunit, co si můžete v Minecraftu přát. Hlavní předností tohoto serveru je absence jakýchkoliv zbytečných pluginů. Nejsou tady žádné nudné minihry, žádné nedotažené RPG prvky a žádné otravné zbytečnosti. Tady není žádné VIP ani ranky za peníze, všichni hráči si jsou rovni. Největší výhody tohoto serveru jsou ovšem i jeho největší slabinou. Mnoho hráčů odradí na první pohled nudný server, na kterém si musí vše získat sami. Serveru nepomáhá ani to, že občas budete na serveru jenom vy. Pokud ovšem překonáte tuto vstupní bariéru, najdete server jako žádný jiný. Tady spolu hráči dokonce mluví. Rozbil vám někdo stavbu? Admini jsou online každý den, stačí napsat a problém bude hned vyřešen. Díky aktivnímu admin teamu není potřeba ani residencí; najděte si pěkné místo a začněte stavět, není třeba řešit žádné omezení. Dark-Faire bych doporučil všem, které už nebaví hyperaktivní servery, které z vás neustále tahají peníze a na kterých musí každý hráč mít jinak barevné jméno. Tohle je server pro všechny, kteří se chtějí vrátit k základnímu Minecraftu.

Toto sa mi páčilo
Žádné zbytečné pluginy
Výborná komunita
Aktivní admin team
Toto sa mi nepáčilo
Bývá hodně prázdno
Občas si od hraní musíte dát pauzu a nabrat novou motivaci

Hráči (4)

Nikolajcz Nikolajcz, NesomTomas NesomTomas, Real_Tomson Real_Tomson, REDZINO74 REDZINO74